Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Kórnik - Oferty wynajmu domów w Wielkopolsce

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom Poznań

Osiedle Kwiatowe,Poznań(Kórnik + 20 km)

8 000 zł280 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecam dom wolnostojący o pow 280m2na działce o pow 900m2 pietrowy, ( możłiwośc powiększenia działki) posiada 6 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki , 2 -w-c, podpiwniczony, na podłogach płytki.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł165 m² 60,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Polecam do wynajmu komfortowy dom na Strzeszynie w Poznaniu. Dom parterowy z poddaszem użytkowym. W pełni umeblowany i wyposażony. Działka o powierzchni 640 m2 zadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Słowackiego

Swarzędz(Kórnik + 18 km)

15 300 zł135 m² 113,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesne, zamknięte osiedle- dla pracowników - do 18 osób Do wynajęcia nowoczesny szeregowiec położony w Swarzędzu, na zamkniętym osiedlu przy ul. Słowackiego. Nieruchomość przystosowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany, ul. Odległa

Grunwald,Poznań(Kórnik + 20 km)

8 700 zł160 m² 54,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Nieruchomości Noble Estate serdecznie polecają do wynajęcia komfortowy dom wolnostojący na poznańskim Grunwaldzie. Funkcjonalny dom o pow.150 m2, z 4 pokojami na 2 kondygnacjach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Opalenica

Opalenica(Kórnik + 46 km)

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję do najmu mieszkanie składające sie z 2 pokoi, kuchni, łazienki, skrytki, piwniczki korytarza położone na obrzeżach Opalenicy - 45 minut do Poznania. Dwór zbudowany w roku 1888.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 zł206 m² 38,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:429 m²

Nowoczesna powierzchnia biurowo usługowa w doskonałej lokalizacji Poznań Oferujemy na wynajem przestronny, funkcjonalny budynek o przeznaczeniu biurowo usługowym, zlokalizowany w Poznań,.

Szczegóły ogłoszenia

5 799 zł130 m² 44,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Polecam na klimatycznego klimatycznego i bardzo funkcjonalnego bliźniaka, położonego w cichej, spokojnej i zielonej części poznańskiego Szczepankowo. Lokal 4 letni o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Luboń

Luboń(Kórnik + 17 km)

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

dom wolnostojący parterowy 3 pokoje, salon,kuchnia, 2łazienki , umeblowany c.o. gaz. przeznaczony na biuro, usługi , gabinety lub dla pracowników firmy -8 osób. Umowa tylko na firmę Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Wysogotowo

Wysogotowo(Kórnik + 28 km)

6 500 zł141 m² 46,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Dom na wynajem idealny dla firmy lub dużej rodziny Wysogotowo | szybki dojazd do Poznania Do wynajęcia przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 141 m + garaż, położony w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Rutkowskiego

Swarzędz(Kórnik + 18 km)

4 500 zł77 m² 58,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:77 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Samodzielny Dom dla Pracowników 77 m | Centrum Swarzędza Doskonała baza noclegowa | 3 pokoje | Świetny dojazd Proponujemy do wynajęcia wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

2 100 zł135 m² 15,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom (kamienica miejska) w Kórniku, zarówno na cele mieszkaniowe jak i użytkowe (siedziba firmy) lub obie funkcje jednocześnie. Na parterze salon z aneksem kuchennym oraz wc.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij